Urėdijos informaciniame lankstinuke – lankytinos vietos valstybiniuose miškuose ir kitos rajono gamtos įžymybės – VĮ VMU Rokiškio regioninis padalinys

Pranešimas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi, pranešame apie numatomą žemiau išvardintų valstybės įmonių miškų urėdijų reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą.

Reorganizuojamos valstybės įmonės (toliau kartu – Reorganizuojamos valstybės įmonės): Skaityti toliau »

Privačių miškų savininkų dėmesiui

Norime informuoti visus privačių miškų savininkus, kad traukiant ar sandėliuojant medieną VĮ Valstybinių miškų urėdijos teritorijoje būtina raštiškai suderinti su VĮ Valstybinių miškų urėdijos Rokiškio regioniniu padaliniu.

Kontaktinis asmuo:

Prekybos vadybininkas Mantas Zamaliauskas

Tel. nr.: +370 686 94120

Gaisringumo žemėlapis

Kategorijos

Priešgaisrinio budėjimo grafikas 2018 metams

Urėdijos informaciniame lankstinuke – lankytinos vietos valstybiniuose miškuose ir kitos rajono gamtos įžymybės

2016-07-20

lankstinukas-3_2-681x482Rokiškio miškų urėdija išleido informacinį lankstinuką, kuriame mūsų gyventojams ir svečiams bei šalies turistams pateikta svarbiausia informacija apie patraukliausias pažintinio lankymo ir poilsio vietas urėdijos valdomuose valstybiniuose miškuose bei lankytojų pamėgtus kitus gamtos objektus.

Leidinyje pateiktas rajono žemėlapis, kuriame pažymėti lankytini objektai, yra trumpi jų aprašai, nuotraukos bei objektų koordinatės tiems, kurie naudojasi navigacine sistema.  Čia rasite ir  kelionėje naudingus kontaktus: Aplinkos ministerijos, Generalinės miškų urėdijos, Valstybinių miškų tarnybos, Rokiškio urėdijos ir girininkijų, Rokiškio krašto muziejaus , Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centro, Sartų regioninio parko bei kur kreiptis ištikus nelaimei ar pastebėjus daromą pažeidimą.

Lankstinuke pateikti svarbiausi ir keliautojų, gamtos mylėtojų dažniausiai lankomi gamtos objektai. Jeigu pageidaujate daugiau informacijos apie kitus rajono rekreacinius objektus (vien urėdijos valstybiniuose miškuose jų yra 36), verta apsilankyti svetainėje www.valstybiniaimiskai.lt.

Spausdinti

Informacija :

Valstybės įmonė
Valstybinių miškų urėdija Rokiškio regioninis padalinys
Identifikacinis nr. 26
Adresas: Sakališkio g. 2, 42110 Rokiškis
Juridinio asmens kodas - 132340880
PVM mokėtojo kodas LT323408811
Atsiskaitomosios sąskaitos:
AB „Swedbank" LT457300010153812825
Tel. (8 ~ 458) 7 12 21
Faks. (8 ~ 458) 7 10 14
El.paštas:rokiskis@vivmu.lt.
Miškų sertifikavimas

Translate

Archyvai

Prenumeruoti naujienlaiškius

Įveskite el. pašto adresą ir prenumeruokite mūsų naujienas