Miškų sertifikavimas – VĮ VMU Rokiškio regioninis padalinys

Pranešimas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi, pranešame apie numatomą žemiau išvardintų valstybės įmonių miškų urėdijų reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą.

Reorganizuojamos valstybės įmonės (toliau kartu – Reorganizuojamos valstybės įmonės): Skaityti toliau »

Privačių miškų savininkų dėmesiui

Norime informuoti visus privačių miškų savininkus, kad traukiant ar sandėliuojant medieną VĮ Valstybinių miškų urėdijos teritorijoje būtina raštiškai suderinti su VĮ Valstybinių miškų urėdijos Rokiškio regioniniu padaliniu.

Kontaktinis asmuo:

Prekybos vadybininkas Mantas Zamaliauskas

Tel. nr.: +370 686 94120

Gaisringumo žemėlapis

Kategorijos

Priešgaisrinio budėjimo grafikas 2018 metams

Miškų sertifikavimas

FSC® MIŠKŲ SERTIFIKAVIMO SISTEMOS PRINCIPŲ IR KRITERIJŲ

LAIKYMOSI ĮSIPAREIGOJIMAS

      Forest Stewardship Council® – (FSC®-C013159), veikianti kaip tarptautinė nevyriausybinė organizacija, yra sukūrusi tarptautinę miškų sertifikavimo sistemą. Visi FSC ženklu pažymėti miško produktai yra nepriklausomų ekspertų sertifikuoti, kaip kilę iš miškų, kurie tvarkomi pagal tarptautiniu mastu pripažintus FSC miškų sertifikavimo sistemos principus ir kriterijus. Tropiniai, vidutinių platumų ir borealiniai miškai sertifikuojami pagal tuos pačius 10 FSC sertifikavimo sistemos principų, kurių kiekvienas detalizuojamas atskirais kriterijais. Visi principai ir kriterijai periodiškai peržiūrimi ir koreguojami. Jie yra vertinimo pagrindas, siekiant nustatyti, ar įmonės ūkininkavimas miškuose atitinka atsakingo miškų tvarkymo reikalavimus.

      VĮ Rokiškio miškų urėdijai priskirti valstybiniai miškai pradėti sertifikuoti 2004 metais, siekiant patvirtinti, kad jie tvarkomi ir naudojami laikantis FSC principu ir kriteriju, o taip pat siekiant užtikrinti sertifikuotų miško produktų pasiūlą medienos rinkose.

      Siekdama suderinti ekonomines ir gamtosaugines ūkininkavimo sąlygas įtvirtinant aplinkosaugos požiūrį į miškų tvarkymą ir tuo išsilaikyti kintančiomis medienos rinkos sąlygomis, 2002 m. birželio 25 d. VĮ Rokiškio miškų urėdijos miškų urėdo įsakymu Nr. 20 “Dėl FSC miškų sertifikavimo sistemos principų ir kriterijų laikymosi”, VĮ Rokiškio miškų urėdija įsipareigoja savo veikloje laikytis FSC miškų sertifikavimo sistemos principų ir kriterijų, su kuriais galite susipažinti urėdijos miškus sertifikuojančios kompanijos NEPCon interneto svetainėje adresu http://www.nepcon.net/index.php?id=1498

Informacija :

Valstybės įmonė
Valstybinių miškų urėdija Rokiškio regioninis padalinys
Identifikacinis nr. 26
Adresas: Sakališkio g. 2, 42110 Rokiškis
Juridinio asmens kodas - 132340880
PVM mokėtojo kodas LT323408811
Atsiskaitomosios sąskaitos:
AB „Swedbank" LT457300010153812825
Tel. (8 ~ 458) 7 12 21
Faks. (8 ~ 458) 7 10 14
El.paštas:rokiskis@vivmu.lt.
Miškų sertifikavimas

Translate

Archyvai

Prenumeruoti naujienlaiškius

Įveskite el. pašto adresą ir prenumeruokite mūsų naujienas