Ekstremali padėtis ir Lietuvos miškuose – VĮ VMU Rokiškio regioninis padalinys

Pranešimas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi, pranešame apie numatomą žemiau išvardintų valstybės įmonių miškų urėdijų reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą.

Reorganizuojamos valstybės įmonės (toliau kartu – Reorganizuojamos valstybės įmonės): Skaityti toliau »

Gaisringumo žemėlapis

Kategorijos

Priešgaisrinio budėjimo grafikas 2018 metams

Ekstremali padėtis ir Lietuvos miškuose

2017-10-13

Dėl liūčių Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. spalio 4 d. nutarimu Nr. 781 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ visoje šalyje buvo paskelbta ekstremali situacija. Nors pagrindinė ekstremalios situacijos paskelbimo priežastis yra užlieti ūkininkų laukai, tačiau neabejotina, kad neįprastai didelis kritulių kiekis sutrikdė ir VĮ miškų urėdijų veiklą dėl užmirkusių miškų bei neįvažiuojamų miško kelių. Atsižvelgdama į tai, Generalinė miškų urėdija raštu kreipėsi į VĮ miškų urėdijas, ragindama imtis priemonių, kad sutartinių įsipareigojimų vykdymas tais atvejais, kai jis neįmanomas dėl nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybių, būtų atidėtas.

Generalinės miškų urėdijos informacija

 

DĖL  SUTARTINIŲ ĮSIPAREIGOJIMŲ VYKDYMO

 

Informuojame, kad dėl šiais metais iškritusio itin gausaus kritulių kiekio Rokiškio rajono savivaldybės teritorijoje, Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. rugsėjo 19 d.  įsakymu Nr. AV-879 „Dėl ekstremaliosios situacijos paskelbimo Rokiškio rajono savivaldybės teritorijoje, išskyrus Rokiškio miesto seniūniją“ buvo paskelbta  ekstremalioji situacija. Esant tokioms gamtinėms sąlygoms apvaliosios medienos sortimentų ruoša (sortimentų gamyba ir/ar išvežimas iš  kirtaviečių) yra ypač sudėtinga, o didžiojoje dalyje biržių – neįmanoma. Vadovaudamiesi apvaliosios medienos ir (ar) miško kirtimo atliekų pirkimo – pardavimo sutarčių 8.1 punktu, informuojame, kad dėl minėtos priežasties galimas 2017 metų sutartinių įsipareigojimų  neįvykdymas.

Spausdinti

Informacija :

Valstybės įmonė
Valstybinių miškų urėdija Rokiškio regioninis padalinys
Identifikacinis nr. 26
Adresas: Sakališkio g. 2, 42110 Rokiškis
Juridinio asmens kodas - 132340880
PVM mokėtojo kodas LT323408811
Atsiskaitomosios sąskaitos:
AB „Swedbank" LT457300010153812825
Tel. (8 ~ 458) 7 12 21
Faks. (8 ~ 458) 7 10 14
El.paštas:rokiskis@vivmu.lt.
Miškų sertifikavimas

Vertimas (Translate):

Archyvai

Prenumeruoti naujienlaiškius

Įveskite el. pašto adresą ir prenumeruokite mūsų naujienas